Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Niepokornych Lions" naprawdę zaczęła mecz bardzo aktywny

Nowości o piłce
odwiedziło mnie 2571

Strona Główna

Księga Gości0
Dodaj do Księgi


Dodaj do Ulubionych

ulubieni


linki

archiwum
2014
Czerwiec
Niepokornych Lions" naprawdę zaczęła mecz bardzo aktywny

Niepokornych Lions" naprawdę zaczęła mecz bardzo aktywny, oni celowo wcisnął prawą flankę, gdzie M'Bia i Benjamin skarpety piłkarskie Mukandzho trudnościach wrogów, choć nie umieścić nierozwiązywalne problemy. Oczywiście, ciśnienie było koślawe Kamerun (pravobokim - jeśli podano), ale dobra długość Afrykanów zakończył sprzeczne z logiką - celem w bramie Itandzha. Ponownie, chorwacki zespół szybko zdobył na Mistrzostwach Świata, tym razem nie było potrzeby uciekania się do pomocy przeciwnikom: Perisic dał terminowe i wygodny transferu do partnera, "Wolfsburg" Ivica Olic, nie przegapić. Tutaj należy przypomnieć, że ostatni dzień przed zwycięstwa w turnieju finałowym Mundial "szkice" wygrał w 2002 roku, pokonując wówczas Włochy. , A jednym z celów w spotkaniu zdobył Ivica Olić również spodnie treningowe. Oto szczęście urok.

Doskonały początek dla drużyny Niko Kovac, który po sukcesie nie nalegał na przewagi terytorialnej, spokojnie bronił i miał kolejną szansę excel po gorącej standardzie. Kamerun w pierwszej połowie nie wygląda źle, kilka dni temu w spotkaniu z Meksyku, ale także pozytywne aspekty nie jest znacząco zwiększona, ale z całą poświęcenia spodnie dresowe "nieposkromiony lwy" nie różnią się tak znacząco równowagi - między wierszami, że w ataku, gdzie pracował stabilnie tylko prawy bok.


Głosuj (0)

newspilka 12:25:10 26/06/2014 [Powrót] Komentuj